speaker-info

Agnieszka Jaśkiewicz

Praktyk biznesu, konsultant, trener, psycholog, Freelancer

Praktyk biznesu, konsultant, trener, psycholog, Freelancer. Więcej na stronie www.helobis.com

Doświadczenia zdobywała na stanowiskach dyrektorskich, doradczych i kierowniczych oraz jako szef projektów i konsultant, pracując przez przeszło 12 lat w firmach z branży produkcyjnej, usługowej, teleinformatycznej, farmaceutycznej, ubezpieczeniowej i konsultingowej w kraju i za granicą.

Przeprowadziła około 250 warsztatów, około 200 wywiadów ustrukturyzowanych i kompetencyjnych, setki konsultacji indywidualnych dot. rozwoju kariery i rozwoju osobistego. Wdrożyła kilkadziesiąt kompleksowych projektów HR-owych w strukturach funkcjonalnych i macierzowych oraz programy rozwojowe dla sił sprzedaż B2B i B2C, Call Center, finansistów (Kontroling, Księgowość, IR, M&A, Corporate Banking), IT&N, R&D, menedżerów wyższego i średniego szczebla zarządzania, pracowników sprzedaży, marketingu, produkcji i funkcji wsparcia.

Jej specjalizacja to zarządzanie efektywnością organizacji i efektywnością osobistą, zasobami ludzkimi, przywództwo i zarządzanie, doradztwo strategiczne. Ma długoletnie doświadczenia w zakresie zarządzania w kraju i za granicą.

W kraju i za granicą kończyła też studia. Dwa kierunki studiów magisterskich: psychologię społeczną i filologię romańską. Studiowała również podyplomowo: organizację i zarządzanie przedsiębiorstw oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Prelekcje

Miękkie umiejętności w branży technologicznej – w jaki sposób menedżerowie inżynieryjni mogą lepiej motywować swój zespół

SALA WISŁA

Czego pragnę? Czego chcę? Co mnie motywuje? Co motywuje członków mojego zespołu? Czego tak naprawdę potrzebuję, by poczuć, że odniosłem sukces? Jak ma ostatecznie wyglądać cel, który chcę osiągnąć? Jak będą wyglądały szczegóły „produktu finalnego”? Co będzie zawierał jego końcowy opis? Prezentacja i wystąpienie przygotowane w oparciu o wybrane fragmenty motywującej książki Jima Dornana (inżynier, […]

Warsztat Energia dla fabryki i menedżera
czytaj więcej