speaker-info

Daniel Bordman

Ekspert zmiany głosu i wystąpień publicznych, Bordman - Projektowanie doświadczeń

Prezentuje idee oraz projektuje rozwiązania. Aktor, dziennikarz, projektant a także ekspert customer experience. Absolwent Akademii Teatralnej wydziału aktorskiego, ukończył studia projektowania komunikacji w School of Form. Przez lata pracował jako dziennikarz między innymi w radiu Eska i Telewizji Polsat. Coach ICC i specjalista psychologii społecznej. Uwielbia Agila.
Pracował dla wielu firm, oto niektóre z nich:
ABC DATA, AEGON, Arcelor Mittal Poland, Ciech SA, Delloite, Grupa Żywiec, GSK, Johnson&Johnson, Kraft Foods Polska, PWC, PZL Mielec, Roche Polska, Skoda Auto Polska SA, Teekanee, The Royal Bank of Scotland, VOX Meble, Wolters Kluwers Polska, YES Biżuteria Sp. z o.o..
Dla tych którzy chcą poczytać więcej informacji o Danielu znajdą je na stronie www.bordman.pl

Prelekcje

Wystąpienia publiczne czyli TED w pigułce

SALA WISŁA

O rzeczach skomplikowanych można mówić w prosty i pasjonujący sposób. Podczas spotkania poznasz narzędzia, które pozwalają na skupienie uwagi i jej podtrzymywanie. Dowiesz się także jak skuteczniej używać głosu, na co zwracać uwagę gestykulując i jakich słów używać aby odnieść zamierzony cel.

Warsztat Energia dla fabryki i menedżera
czytaj więcej

Storytelling dla managerów

SALA WISŁA

A jeśli potrafiłbyś opowiedzieć taką historię, która pozwoliłaby na przekonanie niezdecydowanych? Może chciałbyś lepiej sprzedawać swoje pomysły czy idee lub skuteczniej motywować zespół? Obojętnie kiedy i jak będziesz używał swoich umiejętności najpierw potrzebujesz je rozwinąć na warsztacie na którym uzmysłowimy sobie na czym polega miękka perswazja, jak budować dramaturgię i z czego składa się dobra […]

Warsztat Energia dla fabryki i menedżera
czytaj więcej