speaker-info

Łukasz Manowiecki

Industry Segment Marketing Manager, CEE

Industry Segment Marketing Manager Central & Eastern Europe
Philips Lighting Poland

Absolwent Wydziału Mechatroniki Wojskowej Akademii Technicznej. Karierę rozpoczynał wdrażając rozwiązania sterowania dla największych polskich zakładów produkcyjnych. Od kilkunastu lat związany z produkcją i rozwiązaniami dla zarządzania i optymalizacji produkcji. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozwiązań automatyki przemysłowej i oświetleniowej. Przez kilka ostatnich lat zajmował stanowisko Business Development Manager identyfikując i adresując potrzeby klientów biznesowych oferując rozwiązania szyte na miarę. Obecnie Professional Lighting Solutions Expert / Industry Segment – Central Eastern Europe w Philips Lighting odpowiedzialny za budowanie strategii segmentu oraz rozwój biznesu Profesjonalnych Systemów Oświetleniowych LED.

Prelekcje

Optymalizacja na radarze, czyli polski przemysł w obliczu wyzwań. Kluczowe wnioski z badania przeprowadzonego w zakładach produkcyjnych

SALA WISŁA

Zdaniem dyrektorów zarządzających zakładami produkcyjnymi, elastyczność to obecnie największe wyzwanie w ich działalności. Aby jej sprostać, posiłkują się różnymi technologiami i rozwiązaniami, które mają posłużyć zwiększeniu produktywności pracowników, jednocześnie zapewniając im bezpieczne i ergonomiczne warunki pracy. Przedstawimy kluczowe wnioski z badania przeprowadzonego wśród zarządów czołowych polskich firm produkcyjnych.

Warsztat Energia dla fabryki i menedżera
czytaj więcej