Zwycięzcy Fabryka Roku ogłoszeni
(Zobacz pełną relację tutaj)

23 listopada, 2017, Warszawa – Wczorajszego wieczoru w Hotelu Marriott w Warszawie zebrała się grupa dyrektorów i członków zarządów 12 najznakomitszych firm produkcyjnych w Polsce podczas szóstej edycji rozdania nagród w konkursie Fabryka Roku organizowanym przez wydawnictwo Trade Media International. Choć niestety nie wszyscy mogli wygrać nagrodę, jest nam niezmiernie miło ogłosić Najlepszych z Najlepszych zwycięzców:

Kategoria Automatyka i Robotyka
PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. Sp. K.

Kategoria Utrzymanie Ruchu
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Kategoria IT dla Przemysłu
Robert Bosch Sp. z o.o.

Kategoria Zielona Fabryka
British-American Tobacco Polska S.A.

Kategoria Przemysł 4.0
Rockwell Automation Sp. z o.o.

Kategoria Fabryka Roku
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

CEO ROKU
Artur Szewernoha, MAN Bus Sp. z o.o.

Dostawca Roku Inżynieria & Utrzymanie Ruchu
Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.

Dostawca Roku Control Engineering Polska
P.P.H. WObit E.K.J. Ober s.c.

Zwycięzcy konkursu Fabryka Roku. Od lewej: Michael Majchrzak – organizator i wydawca, Trade Media International, Sebastian Rozenkowski, Kierownik Działu Montażu Samochodów Caddy/T, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.,  Agnieszka Olenderek – Kierownik strukturalny działu controling Zakład Crafter Września, Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Piotr Pyzio – Dyrektor Zakładu, Robert Bosch Sp. z o.o. Fabryka układów hamulcowych Bosch we Wrocławiu, Artur Szewernoha – Członek Zarządu ds. Finansowych, MAN Bus Sp. z o.o. Oddział Starachowice, Mariusz Fijałkowski – Szef Nadzoru Inwestycji, Porta KMI Poland, Grzegorz Kazana, Kierownik Serwisów Technicznych i Zarządzania Infrastrukturą Fabryki British American Tobacco Polska S.A. Oddział Augustów, Anna Sasak, Specjalista ds. marketingu, Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o., Filip Granowski, Dyrektor Zarządzający, Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o., Jacek Ober, Dyrektor Marketingu i Inwestycji, Współwłaściciel, P.P.H. WObit E.K.J. Ober s.c., Joanna Orłowska – Marketing Specialist, Rockwell Automation Sp. z o.o., Agnieszka Korzeniewska – Redaktor Naczelna Inżynieria & Utrzymanie Ruchu

 

Chcielibyśmy podziękować jury za udział w głosowaniu i procesie aplikacyjnym:

Członkowie Jury: Michael Majchrzak – organizator i wydawca, Trade Media International,  Tomasz Szpikowski – CEO, Bergman Engineering, Ireneusz Borowski – Senior Manager, Partner Success Management-EuroCentral, Dassault Systemes, Krzysztof Kamiński – Prezes zarządu, Alnea Sp. z o.o., Jarosław Zarychta – Business Develpment Director, Microsoft,  Dr Krzysztof Walas – Adiunkt Instytut Automatyki i Inżynierii Informatycznej Wydział Elektryczny Politechnika Poznańska, Dr Jarosław Panasiuk – Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Mechatroniki i Lotnictwa, Andrzej Soldaty – Założyciel i Partner Projektu „Inicjatywa dla Polskiego Przemysłu 4.0, Marcin Jurasz – Członek Zarządu, Izba Przemysłowo-Handlowa Inwestorów w Polsce, dr Ewa Łabno-Falęcka – Head of Corporate Communication and External Affairs, Mercedes-Benz Manufacturing Poland, DR Krzysztof Błędowski – Council Director and Senior Economist, MAPI, Jiri Tourek – Dyrektor Generalny Philips Lighting CEE – Region Centralny, Izabela Lewandowska-Wiśniewska – Koordynator – Starszy Inżynier Ryzyka, PZU Lab, Piotr Kowalski – Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Prezes Zarządu, Wielton Investment Sp. z o.o., Michał Parda – Trener, Konsultant, Specjalista ds. Utrzymania Ruchu, prof. dr hab. inż. Jan Maciej Kościelny – Prodziekan ds. naukowych na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, Zbigniew Zajączkowski – Inżynier automatyki, Seweryn Ścibior – Menedżer, dziennikarz i redaktor branżowy, Agnieszka Korzeniewska – Redaktor Naczelna Inżynieria & Utrzymanie Ruchu

 

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia w przyszłym roku. Rejestracja zaczyna się w lutym, a kończy wydarzeniem 5 grudnia 2018 w Hotelu Marriott w Warszawie.

LISTA ZWYCIĘZCÓW

JURORZY

Członkowie naszego niezależnego Jury

Członkowie naszego niezależnego Jury

Facebook
LinkedIn