Dołączyli do nas!

Jesteśmy zaszczyceni mogąc przedstawić Państwu naszych gości, którzy dołączyli do grona naszych prelegentów i będą mieli okazję wystąpić podczas Konferencji Fabryka Roku 2018.

 

 

Jednym z nich jest Pan Anthony Crawford, Dyrektor Operacyjny Zakładów Produkcyjnych reprezentujący firmę 3M. Jest on odpowiedzialny za wszystkie ośrodki produkcyjne w Polsce, w tym za produkcję Superhubu, zakładów medycznych we Wrocławiu oraz ośrodków w Janinowie i Rabce (łącznie 3000 pracowników). Tematem jego prelekcji jest „How to grow wisely – the development of 3M Superhub in Wroclaw„.

 

 


 

 

Kolejny prezenterem, którego będziemy gościć będzie Pan Paweł Rutecki, Dyrektor Rozwoju i Inwestycji w firmie Impexmetal S.A. W branży metalurgicznej pracuje już od ponad 16 lat, zaczynając ściężkę swojej kariery od pęłnienia fukncji specjalisty ds. technologii poprzez specjalistę ds. spraw badań i rozwoju, managera APQP. Podczas swojej prezentacji przedstawi temat „Kreowanie innowacyjnych rozwiązań, będących odpowiedzią na wyzwania sektora aluminium na przykładzie Impexmetal SA„.

 

 

W celu zapoznania się z szerszą informacją na temat naszych prelegentów i tematyką Konferencji zapraszamy na stronę z agendą.