FLUKAR Sp. z o.o.
FLUKAR Sp. z o.o.
 •    

  Firma Flukar dzięki dobrze opracowanemu modelowi zarządzania szybko zaczęła osiągać sukces rynkowy. Znaczący wpływ na rozwój firmy miało doświadczenie handlowe kadry oraz cykliczne inwestycje w rozwój nowoczesnych technologii.

  Flukar Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej, która w 2013 roku przejęła zorganizowaną część przedsiębiorstwa LOTOS OIL na terenie byłej Rafinerii Jasło.

  RAFINERIA w JAŚLE Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w historycznym sercu światowego przemysłu naftowego. Historia powstania Rafinerii sięga 1888 roku, czyniąc z niej jedną z pierwszych na świecie.

  Dzisiaj Rafineria w Jaśle jako spadkobierca i kontynuator myśli Ignacego Łukasiewicza inwestuje w najnowocześniejsze technologie oraz wytwarza nowe linie wysokospecjalistycznych produktów w segmencie motoryzacyjnym. Możliwości produkcyjne Rafinerii na poziomie 70000 ton/rocznie, duże zaplecze magazynowe na kilka tysięcy palet, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz dostęp do najnowszych technologii sprawia, iż firma ciągle poszerza zakres swojej działalności.

  Wszystkie oferowane przez spółkę produkty spełniają wysokie normy jakościowe, dostosowane do najnowszych wymogów producentów maszyn i urządzeń. Potwierdzenie jakości gwarantowane jest poprzez orzecznictwo niezależnego akredytowanego laboratorium Lotos Lab Sp. z o.o.

  Grupa zajmuje również się recyklingiem olejów smarowych, płynów eksploatacyjnych oraz niektórych frakcji rozpuszczalnikowych.

  Marka JASOL

  Marka JASOL to specjalistyczne produkty smarne dedykowane dla motoryzacji oraz przemysłu. JASOL to najwyższej jakości oleje przeznaczone nie tylko dla samochodów osobowych, ale również dla ciągników siodłowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych.

  Produkty marki JASOL, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla silnika i urządzeń mechanicznych. Tworzone są z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów i baz olejowych, których parametry podobnie jak sam produkt finalny, są dokładnie kontrolowane w wewnętrznym ośrodku badawczym spółki oraz w laboratoriach niezależnych.

  Marka RevLine

  Marka RevLine to nowoczesna linia produktów, wykorzystująca przełomową technologię M-ACTIVE. Obejmuje ona grupę produktów dedykowanych dla samochodów osobowych, ciągników siodłowych i autobusów.

  Oleje RevLine produkowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów i baz olejowych, których parametry podobnie jak sam produkt finalny, są dokładnie kontrolowane w wewnętrznym ośrodku badawczym firmy oraz w laboratoriach niezależnych.

  Dla zapewnienia najwyższych standardów jakości, produkty marki REVLINE poddawane są badaniom w laboratoriach czołowych producentów samochodów i maszyn takich jak: MAN, VOLVO, RENAULT, MERCEDES-BENZ.

  RevLine to produkt najwyższej klasy, który zapewni każdemu silnikowi optymalne bezpieczeństwo i wydłuży jego żywotność.

  Współpracując z Rafinerią w Jaśle uczestniczą Państwo w rozwoju polskiego przemysłu.

  Więcej o marce i olejach na stronie: www.revline.pl