Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
 •    

  Jesteśmy dumni z naszej obecności w Polsce od 1991 r. Polskim konsumentom oferujemy szeroką gamę przekąsek oraz napojów znanych i lubianych marek. Tak aby jak najlepiej odpowiadać na różnorodne potrzeby odbiorców. Z uwagą śledzimy trendy rynkowe i na bieżąco dostosowujemy ofertę do preferencji konsumentów. Nasze wyniki biznesowe zostały nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem „Business Unit of the Year 2018” przyznanym przez prezesa PepsiCo, Ramona Laguartę.

  Dzięki naszemu globalnemu doświadczeniu i know-how od 28 lat współtworzymy polski sektor produkcji żywności. Przyczyniamy się do rozwoju gospodarki, zatrudniając w Polsce ponad 3000 utalentowanych pracowników w wielu obszarach, takich jak produkcja, sprzedaż i logistyka.

  Realizowany przez nas od 26 lat „Program Agrarny” wnosi znaczący wkład w modernizację i rozwój polskiego sektora uprawy ziemniaków przemysłowych. Współpracujemy z 70 polskimi rolnikami i grupami producenckimi, od których co roku odbieramy ponad 200 tysięcy ton tego naturalnego surowca.

  Jesteśmy również ważną częścią lokalnych społeczności w Michrowie, Żninie, Grodzisku Mazowieckim i Tomaszowie Mazowieckim, gdzie znajdują się nasze zakłady produkcyjne.

  W PepsiCo działamy z myślą o minimalizowaniu naszego wpływu na środowisko naturalne. W wyniku modernizacji naszych zakładów produkcyjnych znacznie zredukowaliśmy zużycie energii i wody oraz niemal do zera zmniejszyliśmy ilość odpadów produkcyjnych. Od tego roku wszystkie polskie zakłady produkcyjne oraz biuro główne w całości zasilane są zieloną energią, pochodzącą z wiatru. Z kolei wdrożone przez nas optymalizacje w łańcuchu dostaw pozwoliły w sposób istotny zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

  Poprzez wytwarzanie produktów, tworzenie miejsc pracy oraz wspieranie rolników i polskiej społeczności, PepsiCo pragnie dalej rozwijać się w Polsce, zapewniając wkład w zrównoważony rozwój polskiej gospodarki oraz dobrobyt polskich konsumentów i naszych pracowników.