speaker-info

Andrzej Krótki

Andrzej Krótki, Członek Zarządu, Instytut Doskonalenia Produkcji

Realizował projekty w przedsiębiorstwach produkcyjnych, serwisowych i procesach biurowych. Specjalista w zakresie analiz organizacji produkcji i procesów, których przeprowadził ponad 50. Prowadzi szkolenia, warsztaty, gry symulacyjne z narzędzi i metod LM, motywacji i kreatywnego myślenia, a także projekty wdrożeniowe. Koordynator i współtwórca cyklu konferencji Lean Camp oraz Konferencji Motywacyjnej.

Występował wielokrotnie jako prelegent na wydarzeniach organizowanych przez największe marki związane z produkcją takie jak Comarch, Succespoint, Alba. Autor książki „Skuteczny Lider Lean” oraz kilku publikacji na tematy związane z optymalizacją procesów oraz zarządzania ludźmi w procesach. Absolwent Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ELTE w Budapeszcie. Wykładowca studiów podyplomowych Lean Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu  i Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dotychczas współpracował m.in. z: KGHM – Huta Miedzi Głogów, FAM S.A., Raben Transport, Newag, Jamar, FTT Wolbrom, Nutricia, Docdata i Kirchhoff.

Trudne pytania, które z pewnością usłyszysz przy wdrożeniu lean

Trudne pytania, które z pewnością usłyszysz przy wdrożeniu lean

Wdrożenie metod zarządzania Lean Manufacturing jest konieczne we wszystkich firmach w celu ograniczania kosztów oraz jak najszybszego wprowadzania wyrobów na rynek. Tematem niniejszej prezentacji będzie sposób wdrażania systemu Lean w zakładzie produkcyjnym.

czytaj więcej