speaker-info

Bartłomiej Posmyk

Partner w Twarowski Posmyk Sales Institute – Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training

Bartek Posmyk – Partner w Twarowski Posmyk Sales Institute – Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training.

-Specjalizuje się w treningach z umiejętności komunikacyjnych przygotowujących do pracy pod presją w relacjach handlowych. Twórca gier i symulacji dopasowujących styl retoryczny handlowców do potrzeb sytuacyjnych.
-Pracuje ze specjalistami, którzy nie lubią sprzedawać. Pomaga im budować równy status rozmówców, przejmować kontrolę nad rozmową oraz odkrywać i/lub budować motywację klienta do zakupu nowego rozwiązania.
-Prowadzi wykłady i szkolenia w całej Europie Centralnej. Współtwórca procesu budowania wiarygodności w relacjach menedżerskich i handlowych opartych na inteligencji kinetycznej. Ekspert sprzedaży w ramach programu akceleracyjnego dla start-upów: Pilot Maker. Stypendysta w Oberlin College (USA) i Institut d’Etudes Politiques (Francja).

Więcej informacji: https://www.linkedin.com/in/bartlomiejposmyk/

 Sandler Training jest największym na świecie dostawcą szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania sprzedażą. Sandler posiada ponad 250 lokalnych oddziałów w ponad 25 krajach. Twarowski Posmyk Sales Institute jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training specjalizującym się w sektorze usług profesjonalnych dla biznesu.

Ósmy rok z rzędu Sandler Training został laureatem światowego rankingu Top 20 Sales Training Companies, prowadzonego przez portal Training Industry. Zapraszamy!

Więcej informacji: www.tpsi.sandler.com

Prelekcja