speaker-info

Jakub Bancer

Specjalista ds. nowych projektów, FANUC Polska Sp. z o.o.

Pracuje w FANUC Polska od 5 lat a przygodę z robotyką rozpocząłem na studiach, gdzie kształciłem się na kierunku automatyka i robotyka.

Początkowo byłem Inżynierem Serwisu gdzie czynnie brałem udział w akcjach przeglądowych bądź serwisach naszych robotów na terenie całej polski, następnie pracowałem na stanowisku Inżynier Wsparcia Technicznego, gdzie głównie programowałem roboty FANUC jak również przygotowywałem konfiguracje robotów pod nowe projekty oraz zajmowałem się prowadzeniem szkoleń dla nowych programistów czy integratorów.

Obecnie w FANUC Polska w pełni prowadzę nowe projekty i odpowiadam głównie za projekty dotyczące branży metalowej takie jak obsługa maszyn, frezowanie jak również szeroko pojęte operacje handlingowe.

Robotyzacja w dobie przemysłu 4.0

Robotyzacja w dobie przemysłu 4.0

SALA WARS & SAWA

Firma FANUC, skąd się wywodzimy i czym się zajmujemy. Opowiem również o rozwiązaniach jakie dostarczamy na rynek i czym się charakteryzują nasze produkty. Na podstawie fabryki FANUC opowiem o robotyzacji w dobie przemysłu 4.0 czyli najnowszych trendach w robotyce a także możliwościach samych robotów FANUC.

czytaj więcej
Facebook
LinkedIn