speaker-info

DR Krzysztof Błędowski

Council Director and Senior Economist, MAPI

Zakres doświadczenia:
FINANSE, SKARBOWOŚĆ, ŚWIATOWA GOSPODARKA, KONKURENCYJNOŚĆ, PRZEDSIĘWZIĘCIA, JAKOŚĆ

Dr. Krzysztof Bledowski jest dyrektorem rady Sojuszu Producentów ds. Produkcyjności i Innowacyjności (MAPI: Manufacturers Alliance for Productivity and Innovation, Washington D.C., USA) w służbie radom skarbu, jakości i logistyki. Ponadto, koordynuje doroczne forum MAPI dotyczące planowania finansowego i analizy.

Podstawowym zakresem specjalności Krzysztofa Bledowskiego jest rozwój w Europie i strefie euro, co na bieżąco monitoruje i opisuje. Dołączył do MAPI w 2006 r., po wcześniejszym pełnieniu funkcji starszego ekonomisty w Międzynarodowym Funduszu Walutowym oraz głównego ekonomisty / stratega dla Commerzbank Central Europe / Wood & Co. Od czasu do czasu pojawia się gościnnie jako analityk w TVN CNBC-Biznes (Polska) i jest regularnie zapraszany do przemawiania na wydarzeniach branżowych, takich jak Centrum Analiz Polityki Europejskiej, Instytut Usług Zagranicznych, Amerykańska Izba Handlowa w UE oraz Plexus Corporation .

WYKSZTAŁCENIE

Zdobył tytuł doktora ekonomii na Polskim Uniwersytecie w Londynie, Wielkiej Brytanii, magistra ekonomii z Boston College w Stanach, oraz magistra ekonomii z SGH w Warszawie.

Kliknij tutaj, aby przeczytać najnowsze wpisy i szczegółowe artykuły Krzysztofa.

Prezentacja