speaker-info

Paweł Drab

Prezes Zarządu, Lean-Tech sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim (2002 r.) oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania w WSZiF we Wrocławiu. W branży intralogistycznej obecny od 2004 r. Zebrał praktyczne doświadczenie poznając wyzwania inwestycyjne w ponad 1000 zakładach na terenie całej Polski. W firmie nadzoruje nowe projekty inwestycyjne oraz wyznacza kierunki ekspansji

Specjalizuje się w doradztwie i nadzorze nad projektami logistyki magazynowej i produkcyjnej. Odbył szereg praktycznych staży w Anglii, Niemczech i Francji, dotyczących innowacyjnych rozwiązań w Logistyce 4.0.

Zaangażowany w inicjatywy wspierające bezpieczeństwo pracy oraz automatyzację transportu wewnętrznego.

Innowacyjny system transportu pojazdów agv LeanCart w uciążliwych warunkach produkcyjnych i magazynowych

Innowacyjny system transportu pojazdów agv LeanCart w uciążliwych warunkach produkcyjnych i magazynowych

SALA WARS & SAWA

Prezentacja firmy Lean-Tech Sp. z o.o. poświęcona będzie założenia prezentowanego systemu agv. Między innymi: zastosowanie najnowszych technologii robotycznych (ROS, SLAM), zastosowanie hybrydowej nawigacji (RTLS + SLAM) pozwalającej na lepsze zlokalizowanie się robota w przestrzeni, najnowsze techniki komunikacji i przesyłania danych oraz elastyczne oprogramowanie dostosowane do potrzeb Kontrahenta.

czytaj więcej
Facebook
LinkedIn