speaker-info

Tomasz Chuć

Zastępca Dyrektora, Faurecia Wałbrzych S.A. Zakład Struktur

Obecnie pełni funkcję Zastępcy Dyrektora w zakładzie Faurecia Wałbrzych.
Swoją przygodę z firmą w branży automotive rozpoczął po zakończeniu studiów na Wydziale Mechanicznym, kierunku Automatyka i Robotyka, na Politechnice Wrocławskiej.

W latach 2009-2011 pracował jako regionalny koordynator do spraw ulepszeń na obszar Europy Wschodniej. W skład odpowiedzialności wchodziły zakłady w Polsce, Czechach i Słowacji.  W  latach  2011 – 2013 był  kierownikiem produkcji w Pisku w Czechach, zakładzie położonym na południe od Pragi. W tym samym czasie ukończył studia MBA w polsko-amerykańskiej Szkole Biznesu.

Od 2013 roku Tomasz pracuje w  zakładzie Faurecia Frames Wałbrzych, gdzie pełnił kierownika Technologii i Rozwoju. Do zakresu obowiązków należało utrzymanie parku maszynowego, nadzór nad procesami technologicznymi, zarządzanie nowymi projektami oraz wszelkimi innowacjami.  Odpowiadał za transformacje zakładu w myśl Fabryki Przyszłości 4.0.

Jego wiedza w zakresie Lean Manufacturing oraz zamiłowanie do techniki  pozwala  mu w codziennej pracy osiągać realizację postawionych celów.

Prywatnie Tomasz jest zapalonym sportowcem. Uprawia Triathlon oraz narciarstwo. Na swoim koncie ma już kilka sukcesów związanych z ukończeniem zawodów Ironman. Jak mawia „dyscyplina i pasja, która codziennie towarzyszy mu w pracy jest związana z dyscypliną i pasją którą wkłada w codzienne treningi”.

Transformacja zakładu w dobie Przemysłu 4.0 – Faurecia Frames Wałbrzych

Transformacja zakładu w dobie Przemysłu 4.0 – Faurecia Frames Wałbrzych

Prezentacja ma na celu opowiedzieć o tym, czym się zajmujemy w odniesieniu do Przemysłu 4.0. Omówimy, jakie poszczególne kroki zostały zrobione, aby zakład pracował w myśl tego konceptu. W ostatniej części prezentacji pokażemy, co jeszcze chcemy zmienić w aspekcie nowych technologii.

czytaj więcej