Philips Lighting
Philips Lighting

Innovation & You

Od ponad 125 lat firma Philips opracowuje innowacyjne rozwiązania z zakresu oświetlenia. Jako pierwsi wdrożyliśmy światło elektryczne i żarówki LED — dwie rewolucyjne zmiany — a obecnie jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych systemów oświetlenia. Dokładnie znamy pozytywny wpływ oświetlenia na ludzi, co pozwala nam wprowadzać innowacje, które zapewniają naszym klientom nowe korzyści biznesowe. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym użytkownicy mogą poczuć się bezpiecznie i komfortowo, lepiej się skupić, nabrać energii czy czerpać większą przyjemność z rozrywki.

W Philips Lighting prowadzimy badania nad zintegrowanymi systemami i usługami oświetleniowymi. Wykorzystując rozwiązania z zakresu Internetu rzeczy, przekształcamy budynki, przestrzenie miejskie i domy. Robimy to, aby zwiększyć oszczędność energii i zarządzać środowiskami pracy w bardziej ekologiczny sposób. Uczynić miasta bezpieczniejszymi i przyjaźniejszymi. Pomóc w leczeniu i poprawić samopoczucie. Wprowadzić w domach jeszcze przyjaźniejszą atmosferę.

W naszych działaniach chodzi o coś więcej niż oświetlenie: pragniemy pomóc udoskonalić świat i podnieść standard życia jego mieszkańców.